Atpakaļ
Eko Terra birojs
Vaļņu iela 5-5, LV 1050, Rīga
Tel: +371 26834494
Fakss:
SIA „Eko Terra” piedāvā vērtīgu organisko mēslojumu – kompostu, kas tiek ražots izmantojot modernās tehnoloģijas. Uzzini vairāk: http://www.ekoterra.lv/

SIA „Eko Terra” piedāvā vērtīgu organisko mēslojumu – kompostu, kas tiek ražots izmantojot modernās tehnoloģijas. Organiskais mēslojums tiek ražots izmantojot aerobo kompostēšanas metodi, kā rezultātā tiek iegūts ekoloģiski tīrs organiskais mēslojums ar augstu kvalitāti.

Organiskā mēslojuma mikrobioloģiskā aktivitāte un piesātinātība ar minerālvielām nodrošina tam priekšrocību salīdzinājumā ar bagātināto kūdru un melnzemi, ko tradicionāli izmanto apzaļumošanai un dekoratīvajai labiekārtošanai.

Lietojot kompostu nav nepieciešama papildus minerālmēslu iestrādāšana, jo tiek nodrošināta sabalansēta augu un stādījumu barošana.

SIA „Eko Terra” ražotais organiskais komposts ir labāks par melnzemi, jo satur vairāk organisko barības vielu – ap 50 - 60% no sausas masas.

Organiskais mēslojums pasaulē plaši tiek izmantots tādās kultūru grupās kā kaņepju, kukurūzas, rapša u.c. audzēšanā.

Katra komposta partija tiek pārbaudīta akreditētā laboratorijā un sertificēta saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 362 no 2006.g. 2.maija.

Komposts atbilst Latvijas un Eiropas Savienības standartiem.


Mājas lapu izstrāde: Aurum IT

Atkritumu izvešanas pieteikums

Atkrituma rediģēšana

Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies, lai precizētu atkritumu izvešanas detaļas.

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.

Jūsu pasūtījums nosūtīts! Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu. Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!

Labi

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.