Atpakaļ
Auto pārstrāde birojs
Granīta iela 13, Rīga, LV 1057
Tel: +371 67898674
Fakss:
E-pasts:
SIA ” Auto Pārstrāde” - nolietoto transportlīdzekļu apsaimniekošanas sistēmas uzturētājs un administrētājs Latvijā. Uzzini vairāk: www.autoparstrade.lv

2004. gada beigās tika dibināta SIA "Auto pārstrāde", kuras mērķis bija radīt efektīvu auto vraku apsaimniekošanas sistēmu. Līdz šim brīdim Latvijas teritorijā ir izveidots auto vraku savākšanas laukumu tīkls, kurā ietilpst 38 iecirkņi.

Auto otrreizējā pārstrāde ir videi draudzīga un ekonomiski izdevīga, jo tiek taupītas izejvielas un kaitīgās vielas nenonāk apkārtijā vidē. 
• No vecā auto izsūknē visus šķidrumus, un atdala bīstamu vielu saturošas detaļas;
• Sašķiro krāsaino un melno metālu. No melnā metāla lūžņiem Liepājas Metalurgā izgatavo tēraudu, kuru var izmantot, piemēram, Ziemassvētku piparkūku formiņu ražošanai;
• Riepas sasmalcina un izmanto ceļu būvniecībā, izolācijai u.c.; 
• Akumulātorus nogādā pārstrādei.

Rūpēsimies, lai auto vraki nepielūžņo mūsu ceļus, pagalmus un mežus! Nododot auto pārstrādei, Jūs saglabāsiet tīru un skaistu vidi, sakopsiet savu sētu un apkārtni, atbalstīsiet aicinājumu "Par tīru un sakoptu Latviju".


Mājas lapu izstrāde: Aurum IT

Atkritumu izvešanas pieteikums

Atkrituma rediģēšana

Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies, lai precizētu atkritumu izvešanas detaļas.

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.

Jūsu pasūtījums nosūtīts! Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu. Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!

Labi

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.