Akciju sabiedrība BAO – vadošais nozares uzņēmums Latvijā, kas nodrošina pilnu bīstamo atkritumu savākšanas, transportēšanas, apsaimniekošanas un pārstrādes servisu. Mēs esam Latvijas uzņēmums, kas lepojas ar savu valsti, profesionalitāti, konkurētspēju pasaulē, zināšanām un pašu izstrādātām tehnoloģijām. Mēs strādājam atbildīgi un profesionāli, ko apliecina uzņēmuma attīstība un sadarbības partneru atsauksmes. Mūsu darbs nav tikai bīstamo atkritumu apsaimniekošana. Droša un tīra vide - tas ir kārtības jautājums!

Uzņēmuma kvalitātes vadības sistēmas politika.

Misija: Novērst cilvēka radīto piesārņojumu dabai un aizsargāt Latvijas vidi.
Vīzija: Visaptveroša visu bīstamo atkritumu savākšanas infrastruktūra gan mājsaimniecībās, gan uzņēmumos.

Mūsu galvenais mērķis ir samazināt draudus videi, droši apsaimniekojot bīstamos atkritumus. To savākšana, transportēšana, uzglabāšana un pārstrāde tiek veikta ievērojot tiesību normu saistošās prasības, izmantojot labākās pieejamās tehnoloģijas.
Katrs klients tiek uzklausīts, nodrošinot individuālu pieeju un piedāvājot izdevīgākos nosacījumus.
Uzņēmuma pamatvērtība ir kompetenti, kvalificēti un apmierināti darbinieki. Lai sasniegtu mūsu izvirzītos mērķus, uzņēmuma vadība nodrošina patīkamu un drošu darba vidi saviem darbiniekiem.
Lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu un ikvienam pieejamu pakalpojumu, mēs tiecamies būt visprofesionālākie savā jomā, nepārtraukti pilnveidojoties.
 
 A/S „BAO”:
 
•  Apņemas nodrošināt pakalpojumus / darbus atbilstoši klientu vēlmēm un prasībām un saskaņā ar pastāvošajiem noteikumiem, normām un standartiem;
•  Uzņemas pilnu atbildību par uzņēmuma ietekmi uz vidi, kā arī uzņēmums apņemas rūpēties par dabas saudzēšanu un piesārņojuma samazināšanu un novēršanu;
•  Lai nodrošinātu darba drošību un darbinieku veselības aizsardzību darbā, apņemas nodrošināt veselībai un drošībai piemērotu darba vidi, tai skaitā ievainojuma, traumu un slikta veselības stāvokļa novēršanu;
•  Uzņemas apzināties un izpildīt piemērojamo normatīvo aktu un citas saistošās prasības, tajā skaitā vides un darba aizsardzības normatīvo aktu un citas prasības, kas uzņēmumam ir saistošas un attiecināmas uz kvalitātes, vides un darba aizsardzības pārvaldības sistēmu, t.sk. būtiskajiem vides aspektiem un darba vides riskiem (draudiem);
•  Apņemas izpildīt piemērojamās prasības un nepārtraukti pilnveidot ieviesto kvalitātes, vides un darba aizsardzības pārvaldības sistēmu, kā arī uzlabot pārvaldības sistēmas efektivitāti un ievērot tajā noteiktās prasības.

    

 

Mēs zinām, kā izveidot apsaimniekošanas infrastruktūru, kā attīstīt un reāli pielietot Latvijā radītas inovācijas, kā stradāt pasaulē. Mēs lepojamies, ka esam konkurētspējīgi un ka no mums mācās. Mēs spējam piedāvāt uzkrāto zināšanu veiksmīgu pārnesi, sniedzot būtisku ieguldījumu vides politikas ilgspējā un zaļās ekonomikas attīstībā.

/Jānis Vilgerts, Padomes priekšsēdētājs /

BAO Attīstība

Akciju sabiedrības BAO darbu no 1995. gada raksturo pārdomāta izaugsme. Esam ievērojami paplašinājuši savu darbību, izveidojuši saistītus BAO pakalpojumus un uzņēmumus un šobrīd spējam piedāvāt un kvalitatīvi apkalpot jebkādus ar bīstamo atkritumu savākšanu, izvešanu un pārstrādi saistītus pakalpojumus.

BAO
BAO
BAO
Mājas lapu izstrāde: Aurum IT

Atkritumu izvešanas pieteikums

Atkrituma rediģēšana

Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies, lai precizētu atkritumu izvešanas detaļas.

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.

Jūsu pasūtījums nosūtīts! Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu. Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!

Labi

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.