Rūpniecības un ražošanas atkritumi

Rūpniecības un ražošanas atkritumi -  atkritumi, kas radušies ražošanā vai būvniecībā (ēku celtniecības, renovācijas vai nojaukšanas rezultātā – betons, koksne, metāli, reģipša loksnes, jumta apdares materiāli, t.sk., no azbesta u.c.).

Šāda veida atkritumi ietver ļoti plašu materiālu klāstu, kas atšķiras kā ar ķīmisko sastāvu tā ar fizikālo stāvokli. Atkarībā no rūpniecības nozares tie var būt gan organiskie gan neorganiskie atkritumi (zivju produktu pārstrādes atkritumi, kokapstrādes, plastmasas pārstrādes u.c.).

Liels daudzums rūpniecisko atkritumu var būt bīstamie atkritumi (dažādi šķīdinātāji, krāsu atlikumi, virsmu pārklājuma materiāli, kas satur smagos metālus, skābes, sārmi, naftas produkti u.c.) 

Tie var saturēt arī videi un cilvēka veselībai bīstamas vielas, bet nepareizi apglabāti- rada augsnes piesārņojumu un nokrišņu rezultātā piesārņo pazemes ūdeņus.

A/S BAO ir iespējas apkalpot visus ražojošos industriālos uzņēmumus un risināt to bīstamo atkritumu jautājumus. Atkritumi tiek savākti ar A/S BAO transporta palīdzību. To pārvietošana notiek speciālā tarā, kas paredzēta tieši konkrēto bīstamo atkritumu transportēšanai. Atkritumu savākšanu – pārpakošanu, iekraušanu un citas ar to saistītas darbības veic A/S BAO speciālisti, kuri ir speciāli apmācīti attiecīgu darbību veikšanai.

 

Pieteikties
Mājas lapu izstrāde: Aurum IT

Atkritumu izvešanas pieteikums

Atkrituma rediģēšana

Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies, lai precizētu atkritumu izvešanas detaļas.

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.

Jūsu pasūtījums nosūtīts! Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu. Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!

Labi

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.