Autoservisa atkritumi

Autoservisa atkritumi pārsvarā ir eļļas produktu atkritumi un akumulatori. Eļļas atkritumi ietver eļļu, kas rodas no mašīnām, kravas furgoniem, motorlaivām, motocikliem, izklaides transportlīdzekļiem, zāles pļāvējiem un eļļas filtriem. Eļļas produkti, izlieti atkritumos, pasliktina to notekcauruļu caurlaidību, kas paredzētas sadzīves notekūdeņu aizvadīšanai vai  arī no mājsaimniecībām tieši nonāk augsnē, piesārņojot pazemes ūdeņus, upes un ezerus. Nešķīstoši, noturīgi un lēni degradējami, eļļas atkritumi satur indīgas ķīmiskas vielas un smagos metālus, un salipina jebko, sākot no pludmales smiltīm līdz putnu spalvām. Savukārt akumulatori kā jebkuras baterijas, satur smagos metālus – kadmiju, niķeli, dzīvsudrabu, varu un citas ķīmiskas vielas, kas caur vidi nonāk cilvēka organismā un uzkrājas kaulos. Svins var izraisīt anēmiju, bet visbīstamākais no visiem metāliem cilvēka veselībai ir tieši kadmijs, kurš uzkrājas nierēs un matos.

AS BAO piedāvā īpašu pakalpojumu komplektu auto apkopes uzņēmumiem autoservisa atkritumu apsaimniekošanai. Noslēdzot ilgtermiņa līgumu, auto servisi risina visus bīstamo atkritumu apsaimniekošanas jautājumus un izpilda likumdošanā noteiktās prasības par bīstamo atkritumu apsaimniekošanu.

 

 

Pieteikties
Mājas lapu izstrāde: Aurum IT

Atkritumu izvešanas pieteikums

Atkrituma rediģēšana

Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies, lai precizētu atkritumu izvešanas detaļas.

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.

Jūsu pasūtījums nosūtīts! Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu. Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!

Labi

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.