SIA RIATech
Valdes locekle Anita Mihejeva

SIA RIATech, sniedzot dokumentu arhīva pakalpojumus valsts iestādēm, finanšu institūcijām un citām lielām komercsabiedrībām, no 2011. gada cieši sadarbojas ar A/S BAO. A/S BAO darbinieki strādā profesionāli, īpašu uzmanību pievēršot klientu vēlmēm un teicamai apkalpošanai. Uzņēmuma darbinieki vienmēr meklē risinājumus nestandarta situācijas, jo mūsu bizness ir saistīts ar individuālu pieeju pakalpojuma izpildei. Līdzšinējās sadarbības periodā A/S BAO sevi ir pierādījis kā drošu partneri, kas veic uzticētos darbus augstā kvalitātē un norunātajos termiņos. Savstarpējo sadarbību vērtējam kā ļoti izdevušos, un iesakām arī citām sabiedrībām izmantot A/S BAO pakalpojumu.

 

 

SIA Delta EM
Valdes loceklis Didzis Duburs

Vērtējot savstarpējo sadarbību ar A/S BAO, vēlētos uzsvērt to, ka uzņēmuma speciālisti ir atsaucīgi un vienmēr sniedz konsultācijas mūs interesējošos jautājumos. Līdz šim A/S BAO ir parādījusi sevi kā uzticamu partneri, kas savus pienākumus veic precīzi un laikā, pakalpojumu sniedzot augstā profesionālā līmenī un atbilstoši līgumā atrunātajām prasībām. Vēlamies izteikt pateicību par sadarbību un atzīmēt, ka mēs atzinīgi novērtējam uzņēmuma profesionalitāti, operativitāti un sniegtā pakalpojuma kvalitāti, spēju iedziļināties mūsu prasībās, ievērojot norunātos laika termiņus. Tāpat vēlamies atzīmēt uzņēmuma darbinieku profesionālo kompetenci un labvēlīgo attieksmi pret mums kā klientiem. Rekomendējam šo uzņēmumu kā profesionālu un uzticīgu partneri.

Mājas lapu izstrāde: Aurum IT

Atkritumu izvešanas pieteikums

Atkrituma rediģēšana

Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies, lai precizētu atkritumu izvešanas detaļas.

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.

Jūsu pasūtījums nosūtīts! Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu. Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!

Labi

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.