Atpakaļ
Auravia birojs
9 Grecinieku street, Riga, LV-1050, Latvia
Tel: +371 28365223
Fakss: +371 67614945
SIA “ Auravia Latvia” - profesionāls Latvijas biotehnoloģiju uzņēmums, kas nodarbojas ar virsmas aktīvo vielu ražošanu. Uzzini vairāk: www.auravia.lv

SIA “ Auravia Latvia” ir profesionāls Latvijas biotehnoloģiju uzņēmums, kas nodarbojas ar virsmas aktīvo vielu ražošanu. Mēs izstrādājām jaunus un pielāgojam esošos virsmu mazgāšanas līdzekļus, nodarbojamies ar to izstrādi dažādām tehnoloģiskām un saimnieciskām vajadzībām un sniedzam konsultācijas par šo produktu maksimāli efektīvu pielietošanu. AURAVIA galvenā prioritāte ir ilgtspējība - atjaunojamu un videi draudzīgu resursu izmantošanu. Apvienojot mūsu profesionalitāti biotehnoloģijās, ķīmijā un esošo dabas resursu izmantošanā esam panākuši maksimāli efektīvu rezultātu ar zemu videi kaitīgo CO2 izmešu līmeni. Mūsu idejas un produkti droši spēj konkurēt pasaulē. Visi uzņēmuma piedāvātie produkti ir videi nekaitīgi un tiek ražoti tikai izmantojot dabiskas, videi un cilvēkam drošas izejvielas. Gan industriālie gan mājsaimniecībām domātie produkti gala rezulātā sadalās un nenodara kaitējumu nedz produkta lietotājam ne apkārtējai videi.


Mājas lapu izstrāde: Aurum IT

Atkritumu izvešanas pieteikums

Atkrituma rediģēšana

Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies, lai precizētu atkritumu izvešanas detaļas.

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.

Jūsu pasūtījums nosūtīts! Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu. Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!

Labi

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.