TĪMEKĻA VIETNES WWW.BAO.LV  SĪKDATŅU POLITIKA

 
Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes www.bao.lv (turpmāk - Vietne) apmeklētājiem iespējami ērtu un drošu apmeklējumu, Vietnes apmeklējuma laikā Akciju sabiedrība “BAO" (vienotais reģ.nr. 40003320069, kontaktinformācija: Celtnieku iela 3A, Olaine, Olaines nov., LV-2114, tālr.: +371 67612259, fakss: +371 67614945, e-pasta adrese: bao@bao.lv) (turpmāk - Uzņēmums vai mēs), vai Uzņēmuma pilnvarotie pakalpojumu sniedzēji izmanto dažādas datu uzkrāšanas tehnoloģijas.

Šī sīkdatņu politika ir sagatavota ar mērķi Vietnes apmeklētājiem sniegt informāciju par Vietnē izmantotajām tehnoloģijām un to, kā Uzņēmums tās izmanto.


1. Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai viedierīci (piemēram, mobilo tālruni, planšetdatoru) Vietnes apmeklēšanās laikā un ko Vietne saglabā Jūsu datorā vai viedierīcē, kad jūs atverat Vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes Vietni vai uz citu tīmekļa vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas Vietnes atmiņa, ļaujot šai Vietnei atcerēties Jūsu datoru vai viedierīci nākamajās Vietnes apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.

Mēs izmantojam sīkdatnes šādiem mērķiem:

Vietnes ērtai un drošai funkcionēšanai;

lai izvairītos no Vietnes pastāvīgo apmeklētāju atkārtotas reģistrācijas un attiecīgu veidlapu aizpildīšanas, iestatījumu saglabāšanu vietnes apmeklēšanas laikā un starp apmeklējumiem;

Vietnes apmeklējuma statistikas veidošanai;

lai analizētu apmeklētāju ieradumus;

lai Vietnes darbība būtu, ērta, praktiska un atbilstu Apmeklētāju vajadzībām un gaidām, piemēram, lai nodrošinātu, ka Apmeklētāji/-as bez īpašiem apgrūtinājumiem Vietnē var atrast visu meklēto;

lai izvērtētu uz mūsu Vietni sūtītās informācijas un datu plūsmu.

 

Sīkdatnes ļauj Vietnei uzglabāt informāciju par šādiem datiem:

piekļuves datiem (piemēram, IP adrese ierīcei, no kuras notiek piekļuve, piekļuves laiks);

izmantotās tīmekļa pārlūkprogrammas veidu;

demogrāfiskajiem datiem (vecuma grupa, dzimums);

Vietnes apmeklējumu (piemēram, kādas Vietnes nodaļas apmeklētas, par kādām Vietnes sadaļām izrādīta interese).
 

2. Uzņēmuma izmantotās sīkdatnes

Līdz ar mūsu Vietnes apmeklējuma sākumu, var tikt radītas ilgtermiņa (pastāvīgās) sīkdatnes, kas paliek spēkā esošas un netiek dzēstas arī pēc Vietnes apmeklējuma beigām, vai īstermiņa (sesijas) sīkdatnes, kas beidz darbību vai tiek dzēstas pēc Vietnes apmeklējuma beigām.

Visas mūsu radītās sīkdatnes var iedalīt arī šādās grupās:

- Noteikti nepieciešamas (obligātās) sīkdatnes, kas ir nepieciešamas mūsu Vietnes darbībai. Bez šādām sīkdatnēm nevarētu notikt sadarbība starp Jūsu ierīci un mūsu Vietni (t.i., tīmekļa pārlūkprogramma nevarētu piekļūt mūsu Vietnes saturam). Tiesiskais pamats šādu datu apstrādei, izmantojot Noteikti nepieciešamas (obligātās) sīkdatnes ir līgumsaistību izpilde ar Vietnes apmeklētāju un mūsu leģitīmo interešu nodrošināšana (piemēram, saglabāt pierādījumus, ja ir notikusi ļaunatūru izplatīšana u.tml.);

Izvēles sīkdatnes (funkcionālās un analītiskās), kuras ļauj uzlabot Vietnes apmeklējuma kvalitāti vai informē mūs par to, ka apmeklētājs jau iepriekš ir bijis mūsu Vietnē, kā arī apmeklētāja veiktajām darbībām. Šo sīkdatņu izvietošana apmeklētāja ierīcē ir iespējama tikai pēc tam, kad ir saņemta apmeklētāja piekrišana, kas ir tiesiskais pamats šādu datu apstrādei. Vietnes apmeklētājs var paust savu piekrišanu, nospiežot “Es piekrītu” pogu sīkdatņu paziņojuma logā, vai, gadījumā, ja Vietnes apmeklētājs nepiekrīt šādu datu apstrādei, tad nospiežot “Es nepiekrītu” pogu sīkdatņu paziņojuma logā.

Tālāk mēs esam uzskaitījuši galvenās Vietnē izmantotās sīkdatnes atkarībā no to veida, savāktajiem datiem un derīguma termiņa.


Vietnē izmantotās sīkdatnes:

Sīkdatnes nosaukums Funkcija Personas datu uzkrāšana
PHPSESSID Obligāti nepieciešamā sīkdatne, kas sglabā lietotāju sesijas Sesija, līdz brīdim, kad tiek aizvērta pārlūkprogramma
Google Analytics sīkdatne (_ga) Analītikas sīkdatne, kas uzskaita unikālos un atkārtotos Vietnes apmeklējumus 2 gadi
Google Analytics sīkdatne (_gat) Google Analytics sīkdatne (_gat)
Analītikas sīkdatne, kas tiek izmantota, lai ierobežotu pieprasījumu plūsmu - ierobežotu datu vākšanu augsta trafika vietnēs
1 minūte
Google Analytics sīkdatne (_gid) Analītikas sīkdatne, kas saglabā unikālu lietotāja sesijas identifikatoru 24 stundas

 

3. Trešo personu izmantotās sīkdatnes

Mūsu Vietnē citas personas, (t.sk. tādas personas, kas ir atzīstamas par uzņēmumiem, kas darbojas ārpus Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas dalībvalstīm), var izmantot savas anonīmās sīkdatnes, kas ir izstrādātas tā, lai to programmatūras vai aplikācijas strādātu atbilstoši apmeklētāja vajadzībām. Ievērojot sīkdatņu darbības īpatnības, mūsu Vietnei nav piekļuves informācijai, ko nodod šīs sīkdatnes, un tāpat arī šīm citām personām nav piekļuves informācijai, ko esam apkopojuši ar mūsu uzstādīto sīkdatņu palīdzību. Tādas ir sīkdatnes no “Google Inc” izveidotās programmas “Google Analytics”. Plašāk ar “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā http://www.google.com/analytics/terms/us.html (trešo personu vietne).


4. Atteikšanās no sīkdatnēm

Daudzas tīmekļa pārlūkprogrammas ir ieprogrammētas tā, ka tās automātiski apstiprina sīkdatnes, it sevišķi, ja tās ir obligātās sīkdatnes un bez to izvietošanas apmeklētāja galiekārtā nav iespējama Vietnes darbība. Apmeklētāji pēc saviem ieskatiem var bloķēt vai iznīcināt sīkdatnes un citus unikālos identifikatorus, ja to tīmekļa pārlūkprogrammas uzstādījumi vai iekārta ļauj to darīt. Tomēr, ja apmeklētājs atsakās vai bloķē sīkdatnes vai izmanto citas līdzīgas tehnoloģijas, tad atsevišķas Vietnes funkcijas var būt apmeklētājam nepieejamas vai arī tās varētu darboties ne tik efektīvi.

Vairāk informācija par sīkdatņu dzēšanu, kā arī cita noderīga informācija saistībā ar sīkdatnēm ir atrodama vietnē http://www.aboutcookies.org/ vai http://www.cookiecentral.com/faq/ (trešo personu vietnes).
 

5. Vispārīgie noteikumi

Mainoties izmantotajām tehnoloģijām vai citiem apstākļiem, Mēs varam grozīt šo Sīkdatņu politiku, publicējot Vietnē jauno Sīkdatņu politikas redakciju. Vietnes apmeklētājs apzinās, ka, turpinot izmantot Vietni pēc izmaiņu veikšanas Sīkdatņu politikā, Apmeklētājs akceptē šīs izmaiņas.

 


 


Uzziniet vēl

Mājas lapu izstrāde: Aurum IT

Atkritumu izvešanas pieteikums

Atkrituma rediģēšana

Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies, lai precizētu atkritumu izvešanas detaļas.

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.

Jūsu pasūtījums nosūtīts! Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu. Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!

Labi

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.