Akciju sabiedrība BAO –  vadošais nozares uzņēmums Latvijā, kas nodrošina pilnu bīstamo atkritumu savākšanas, transportēšanas, apsaimniekošanas un pārstrādes servisu. Mēs esam Latvijas uzņēmums, kas lepojas ar savu valsti, profesionalitāti, konkurētspēju pasaulē, zināšanām un pašu izstrādātām tehnoloģijām. Mēs strādājam atbildīgi un profesionāli, ko apliecina uzņēmuma attīstība un sadarbības partneru atsauksmes. Mūsu darbs nav tikai bīstamo atkritumu apsaimniekošana. Droša un tīra vide - tas ir kārtības jautājums!

 Uzņēmuma kvalitātes vadības sistēmas politika.

A/S “BAO” galvenais mērķis ir samazināt draudus videi, droši apsaimniekojot bīstamos atkritumus. To savākšana, transportēšana, uzglabāšana un pārstrāde tiek veikta ievērojot Latvijas likumdošanas un starptautisko normatīvo aktu saistošās prasības, izmantojot labākās pieejamās tehnoloģijas.
Katrs klients tiek uzklausīts, nodrošinot individuālu pieeju un piedāvājot izdevīgākos nosacījumus.
Uzņēmuma pamatvērtība ir kompetenti, kvalificēti un apmierināti darbinieki. Lai sasniegtu mūsu izvirzītos mērķus, uzņēmuma vadība nodrošina patīkamu un drošu darba vidi saviem darbiniekiem.
Lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu un ikvienam pieejamu pakalpojumu, mēs tiecamies būt visprofesionālākie savā jomā, nepārtraukti pilnveidojoties.
Šo faktoru efektīvai pārvaldībai Bīstamo atkritumu apsaimniekotājs A/S „BAO” ir izstrādājis starptautiskā standarta ISO 9001:2008 prasībām atbilstošu uzņēmuma vadības sistēmu, kurā papildus kvalitātes prasībām iekļautas arī ISO 14001:2004 standartam atbilstošas vides pārvaldības sistēmas prasības.
Visas uzņēmuma vadības sistēmas jomas ir auditētas un sertificētas atbilstoši augstāk norādīto standartu prasībām un veido uzņēmuma Integrēto vadības sistēmu. Apvienojot uzņēmuma darbības svarīgākos aspektus vienotā sistēmā, tā palīdz sasniegt kopējus mērķus.
Integrētās vadības sistēma ir neatņemama A/S „BAO” komercdarbības sastāvdaļa. Tā ļauj efektīvi izprast un apmierināt klientu vēlmes, apliecināt uzņēmuma atbildību vides aizsardzības jomā.

Mēs zinām, kā izveidot apsaimniekošanas infrastruktūru, kā attīstīt un reāli pielietot Latvijā radītas inovācijas, kā stradāt pasaulē. Mēs lepojamies, ka esam konkurētspējīgi un ka no mums mācās. Mēs spējam piedāvāt uzkrāto zināšanu veiksmīgu pārnesi, sniedzot būtisku ieguldījumu vides politikas ilgspējā un zaļās ekonomikas attīstībā.

/Jānis Vilgerts, Padomes priekšsēdētājs /

BAO Attīstība

Akciju sabiedrības BAO darbu no 1995. gada raksturo pārdomāta izaugsme. Esam ievērojami paplašinājuši savu darbību, izveidojuši saistītus BAO pakalpojumus un uzņēmumus un šobrīd spējam piedāvāt un kvalitatīvi apkalpot jebkādus ar bīstamo atkritumu savākšanu, izvešanu un pārstrādi saistītus pakalpojumus.

BAO
BAO
BAO
Mājas lapu izstrāde: Aurum IT

Atkritumu izvešanas pieteikums

Atkrituma rediģēšana

Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies, lai precizētu atkritumu izvešanas detaļas.

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.

Jūsu pasūtījums nosūtīts! Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu. Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!

Labi

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.