Pakalpojuma komplekss "Zaļais birojs"

Lielākā daļa uzņēmumu un iestāžu Latvijā ir atbildīgi par to apstrādātās informācijas glabāšanu un iznīcināšanu. Parasti šīs informācijas nesējs ir papīrs un tas tiek iznīcināts videi nedraudzīgā vai nedrošā veidā – sadedzinot vai vienkārši izmetot.

„Zaļais Birojs” ērti atrisina vairākus uzņēmumiem svarīgus jautājumus. Tas ir vienots pakalpojums, kas mūsu klientiem nodrošina konfidenciālo dokumentu iznīcināšanu, visa veida makulatūras savākšanu, kā arī dienas gaismas spuldžu, izlietoto bateriju un nolietotās datortehnikas savākšanu.

Slēdzot Līgumu par pakalpojuma kompleksu “Zaļais Birojs” izmaksas ir nemainīgas, cena tiek fiksēta gan Rīgā, gan arī visos Latvijas reģionos un tas ļaus Jums plānot izdevumus un ietaupīt līdzekļus, ko parasti maksājat atkritumu apsaimniekotājiem par šo materiālu šķirošanu.

Jūsu ērtībai ir pieejami divi dažādu lielumu un ietilpības dokumentu iznīcināšanas konteineri. Tie ir slēdzami, viegli pārvietojami alumīnija konteineri uz ritentiņiem, kuri piemēroti konfidenciālu dokumentu uzglabāšanai un pārvietošanai līdz to iznīcināšanai.

KONTEINERU IZMĒRI:

  • Platums- 48 cm, garums- 58 cm, augstums- 101 cm. Ietilpība: 30 dokumentu mapes (DIN A4-standarts) vai apm.100 kg dokumentu.
  • Platums- 40 cm, garums- 40 cm, augstums- 58 cm. Ietilpība: 10 dokumentu mapes (DIN A4-standarts) vai apm. 45 kg dokumentu

 

A/S BAO piedāvātie dokumentu iznīcināšanas pakalpojumi un izmantotās tehnoloģijas ir tehniski drošākās un videi draudzīgākās – iznīcinātie dokumenti tiek nodoti otrreizējai papīra pārstrādei, kas mazina vides piesārņojumu.

A/S BAO pilnībā garantē augstākā līmeņa datu iznīcināšanas konfidencialitāti.

Slēdzot Līgumu par  pakalpojuma kompleksu “Zaļais birojs”, papildus piesakot pieņemsim uz utilizāciju bez maksas (līdz 50kg) pie dokumentu konteineriem novietotās izlietotās dienas gaismas spuldzes un nolietoto elektrotehniku.

Uzstādīsim specializētu kartona konteineru izlietoto bateriju savākšanai un kasti makulatūras izvešanai!

Pieteikties
Mājas lapu izstrāde: Aurum IT

Atkritumu izvešanas pieteikums

Atkrituma rediģēšana

Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies, lai precizētu atkritumu izvešanas detaļas.

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.

Jūsu pasūtījums nosūtīts! Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu. Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!

Labi

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.