Atpakaļ
28.09.2018

droši un pārliecinoši!

Akciju sabiedrība BAO ir vadošais vides  pakalpojumu vadības uzņēmums Latvijā. BAO  nodrošina pilnu bīstamo atkritumu savākšanas, transportēšanas, apsaimniekošanas un pārstrādes servisu. Tomēr BAO raksturo ne tikai tīra vide. Uzņēmums piedāvā arī īpaši izstrādātu atkritumu apsaimniekošanas sistēmu ieviešanu un pārvaldību Latvijā un ārvalstīs, kuru panākumi liek pamatoti lepoties ar savu valsti, profesionalitāti, konkurētspēju un pašu radītām pasaules līmeņa tehnoloģiskām inovācijām. 

Viens no sabiedriski nozīmīgākajiem uzņēmuma panākumiem ir gudrona dīķu attīrīšana, kas ir viena no piesārņotākajām vietām Latvijā ar negatīvu ietekmi uz  cilvēku veselību un pazemes grunstūdeņiem 200 hektāru apmērā. Tieši a/s BAO īpaši šim mērķim izveidotā pilnsabiedrība “Inčukalns Eko” ir spējusi nodrošināt ar gudronu piesārņotās vietas pakāpenisku attīrīšanu un sanāciju . A/s BAO valdes priekšsēdētājs Māris Kalniņš norāda, ka uzņēmums katru izsmelto gudrona porciju izvērtē individuāli un tikai tad piemēro tai speciālu piedevu daudzumu, kas to ļauj apstrādāt kā kurināmā kravu un nogādāt CEMEX rūpnīcā, kur gudrons pakāpeniski tiek sadedzināts. Sagaidāms, ka trīs  gadu laikā virs kādreizējā smagā piesārņojuma augs zaļa zāle. 

A/s BAO darba augstos standartus nodrošina uzņēmuma ieviestās kvalitātes vadības sistēmas, kuru misija ir novērst cilvēka radīto piesārņojumu dabai un aizsargāt vidi. To iespējams panākt vienīgi radot drošu un visaptverošu bīstamo atkritumu savākšanas infrastruktūru gan mājsaimniecībās, gan korporatīvajā  vidē. Tieši drošība, tiekšanās uz nepārtrauktu pilnveidošanos un pārliecība par savu darbu,  misiju un zināšanām raksturo a/s BAO. Savukārt klienti un sadarbības partneri novērtē uzņēmuma darbinieku profesionalitāti, nestandarta risinājumus un  vienmēr ievērotos darba termiņus.   

BAO –  tas ir kārtības jautājums!

Mājas lapu izstrāde: Aurum IT

Atkritumu izvešanas pieteikums

Atkrituma rediģēšana

Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies, lai precizētu atkritumu izvešanas detaļas.

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.

Jūsu pasūtījums nosūtīts! Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu. Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!

Labi

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.