Atpakaļ
19.10.2017

BEZMAKSAS ELEKTROTEHNIKAS UN ELEKTRONIKAS IZVEŠANA

Pasaulē viena no straujāk augošajām nozarēm ir tehnoloģijas nozare.

Attīstoties un pilnveidojoties dažādajām tehnoloģijām, cilvēki arvien biežāk seko līdzi novitātēm, izglītojas un vēlas nomainīt savas esošās viedierīces un citas elektroierīces uz jaunākām, modernākām. To apjoms – mobilie telefoni, datori, televizori, ledusskapji un citas ikdienā lietotās iekārtas, palielinās. Bet lietošanai tie vairs nav atbilstoši un izmantojami.

Realitātē liela daļa šo iekārtu, kas savu funkciju vairs nepilda, netiek atbilstoši pārstrādātas. Tādējādi, kaitējot apkārtējai videi - nonāk atkritumu poligonos, kopā ar sadzīves atkritumiem vai arī tiek izmestas kur pagadās – mežos, grāvmalēs vai piemājas šķūnīšos.

Akcentējot apstākli, ka elektroiekārtas satur gan ļoti vērtīgas sastāvdaļas – dārgmetālus un naftas produktus, gan ļoti kaitīgas un toksiskas vielas – kadmiju, dzīvsudrabu, kaitīgos svina savienojumus, tad būtiski šos atkritumus ir šķirot un nodot atbilstošai pārstrādei, lai pārstrādes procesā atgūtu un nodotu ražotājiem otrreiz izmantojamās izejvielas.

Ja elektroiekārtas tiek utilizētas videi nedraudzīgā veidā, tās nodara lielu ļaunumu gan apkārtējai videi, gan cilvēku veselībai un dzīvībai.

            AS “BAO” piedāvā no Rīgas, Pierīgas, Ķekavas, Jelgavas un vairāku novadu (Babītes, Mārupes, Jūrmalas, Ādažu, Garkalnes, Carnikavas, Stopiņu, Olaines, Salaspils, Tukuma, Dobeles) iedzīvotājiem, kā arī uzņēmumiem bezmaksas izvest nolietoto elektrotehniku un nederīgās sadzīves iekārtas  - datorus, monitorus, telefonus, veļas mašīnas, televizorus, ledusskapjus, u.c.

Lai varētu saņemt bezmaksas pakalpojumu, Jums ir jāpiesaka izvešana pa tālruni: 67612259, darbadienās vai rakstiski bao@bao.lv

Piesakot savākšanas un izvešanas pakalpojumu iekārtu apjomam ir jābūt vismaz 30kg.

Elektronikai jābūt brīvi pieejamā vietā, kāpņutelpa un/vai atvērtā mājas pagalmā. Kā arī nedrīkst būt taukaina un/vai ar saturu. Pretējā gadījumā izvešanas pakalpojums netiek sniegts.

Nododamajām elektroiekārtām ir jābūt neizjauktām un pilnā komplektācijā, piemēram, ledusskapim ar kompresoru, datoram ar mātes plati, jo mājas apstākļos, mēģinot izjaukt elektroiekārtu, ir iespējams savainoties un nodarīt kaitējumu veselībai vai videi, tieši bīstamo vielu dēļ, ko satur ikviena elektriskā, vai elektroniskā iekārta.

Nododot nolietoto sadzīves tehniku otrreizējai pārstrādei, Tu rīkojies atbildīgi gan pret cilvēkiem, gan apkārtējo vidi – jo ražošanas procesa ķēdē ir mazāk posmu, kas samazina gaisa, ūdens un augsnes piesārņojumu un enerģijas patēriņu, jo mazāk tiek ietekmētas klimata pārmaiņas un sekmīgāk plānota ilgtspējīga attīstība rūpēs par nākamajām paaudzēm.

Atbildīga rīcība raksturo atbildīgu planētas iedzīvotāju - tikpat pašsaprotami, kā veikalā nopirkt jaunu ledusskapi, ir pašsaprotami nodot nolietoto sadzīves tehniku to uzņēmumu rokās, kuri atbildīgi parūpēsies par iekārtu atbilstošu utilizāciju.

Mājas lapu izstrāde: Aurum IT

Atkritumu izvešanas pieteikums

Atkrituma rediģēšana

Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies, lai precizētu atkritumu izvešanas detaļas.

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.

Jūsu pasūtījums nosūtīts! Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu. Tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies!

Labi

Nosūtīt

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.